Hudební abeceda - G

5. března 2015 v 9:00 | Robka |  Hudební abeceda
Zdravím všechny, kteří sledují Hudební abecedu! Jsem ráda za váš stálý zájem o projekt i za skladby, které posíláte. Dnes pro vás mám díl k písmenu G - a jak budete moci za malou chvíli zjistit, skupina Genesis, ať už s Peterem Gabrielem či Philem Collinsem, mezi příspěvky jasně vede. Než se do toho pustíme, dáme si zase něco čísel z minula, kdy jste hlasovali pro písně a skupiny s F v názvu. Přišlo mi od vás 33 hlasů (4. 3. 2015, 21:56) a vítězi se stali Faith No More se skladbou King for a Day, za niž obdrželi šest hlasů. Druzí v pořadí jsou Nickelback s písní Far Away a čtyřmi hlasy.

A jak to bude s Hudební abecedou dál? Mám v plánu v nejbližší době opět zařadit díl k číslům a taky jsem si říkala, že by nebylo špatné udělat si někdy týden pauzu. Třeba bychom ji mohli vyplnit křížovkou nebo diskuzním článkem, co říkáte? A teď už dostává prostor hudba - jen si dovolím malou poznámku: divím se, že nikoho nenapadlo poslat Green Day.Když r. 1975 skupinu Genesis opustil zpěvák Peter Gabriel, konkurs na nového zpěváka nebylo nutné vypisovat, protože dobře zpívajících členů měla dost, např. kytarista Mike Rutherford své schopnosti prokázal později na sólové dráze, ale poměrně nečekaně se mikrofonu hlavního zpěváka chopil do té doby se jen sporadicky pěvecky projevující bubeník Phil Collins a vydržel zde 21 let. S ním se Genesis od složitých kompozic posunuli k hudbě přístupné širokému publiku a Collins sám pak na sólové dráze vplul do popového mainstreamu. Pro mnoho fanoušků je však Collinsova éra vrcholem Genesis a já z ní rád poslouchám píseň No Son of Mine z alba We Can't Dance z r. 1991 (tedy až na její refrén, kdy melancholický zvuk kláves Tonyho Bankse a kytary Mika Rutheforda vystřídá poněkud kolovrátkový nápěv, zvláště ve slovech názvu písně). Text popisuje příběh chlapce, který tíživé zážitky z dětství (I couldn't stand to hear the crying of my mother) řeší útěkem z domova a když se chce vrátit, otec jej nechce přijmout zpět. Podle Collinsova výkladu je text záměrně neurčitý, lze si v něm domyslet zneužívání dítěte i tyranii otce vůči matce.


Genesis, to je pro mě prostě klasika. Zpívaly v ní takové hudební hvězdy jako jsou Peter Gabriel a Phil Collins. Za tohle parádní video získala britská art rocková kapela v roce 1988 hudební cenu Grammy. Zalíbilo se mi hned napoprvé. Prostě má šmrnc. Poněkud tvrdší rockovou verzi písničky nazpívala také skupina Disturbed.
Chudobka1970 - chudobka1970.blog.cz


The Lamb Lies Down on Broadway je šesté studiové album britské skupiny Genesis. Jedná se o dvojalbum jehož nahrávání probíhalo v Island Mobile Studios ve Walesu od srpna do října 1974. Podílel se na něm i Peter Gabriel (takže má to géčko pro jistotu zdvojené). Z tohoto dvojalba se mi nejvíc líbí právě stejnojmenná skladba. Má i zajímavý text.
TlusŤjoch - tlustjoch.blog.cz


Tuto písničku jsem si záhy po prvním poslechu velice oblíbila. Je energická, svižná a chytlavá. Každý by měl mít po pár taktech chuť zazpívat (případně zakřičet) si "SAY GERONIMO!". Vzpomněla si na ni náhodou právě teď.


Galway Girl je moje nejmilejší irská písnička. Mohla bych ji poslouchat pořád dokola a vždycky mi připomene tu krásnou atmosféru Irska a irských hospůdek a milých lidí. Krom toho považuju Galway za nejhezčí irské město, půl roku jsem bydlela kousek odtamtud a Galway je prostě moje město, takže i já jsem vlastně tak trochu Galway girl.
Fantaghira - fantaghira.blog.cz


Jsem pouhý posluchač krásné hudby, žádný hudební odborník (jako Robka, Miloš atd.). Přesto bych ráda i já přispěla do vaší hudební abecedy skladbou, která je moje krevní skupina. Ano..., romantika, slaďárna až na půdu, ale nááádherná.
Aspoň pro mě. Muži - prominou! :-)
Hudební perla, která skrývá duo Peter Gabriel a Kate Bush (narozena v roce 1986).


Pro toto kolo jsem vybrala písničku, kterou netřeba nějak dlouze představovat, protože ji jistě všichni znají. Film Pulp Fiction, do kterého byla skupinou Urge Overkill přezpívaná, jsem poprvé viděla krátce po nástupu na střední školu. Dodnes si díky ní tohle období celkem živě vybavuji.


Když posílám singl, obvykle se vyhybám odkazům na oficiální videa jako čert kříži. Verze s videem maj kolikrát úplně zbytečný ruchy v pozadí, nebo jsou zkrácený, něco je v nich cenzurovaný, v půlce bejvaj přerušený, aby si interpreti vystřihli etudu… Je to tak trochu případ i tohohle videa. Zde jsou však zásahy do hudby omezený na krátkou scénku před písničkou a podivně fiklej konec, tak jsem si řek proč ne.

Jinak nevim, co víc se dá k tomuhle tracku říct víc. Je to singl z debutovýho alba, můj zdaleka nejoblíbenější song od Gamea, instro dělal Kanye West a text je zkrátka jedna velká reflexivní balada, s Jayceonem na cestě lemovaný náhrobníma kamenama lidí, který si smrt vzala moc brzo - od Aaliyah, přes Marvina Gaye až po Martina Luthera Kinga jr.


Písní spojených s písmenem G mám víc, ale tak nějak vždycky skončím u této, která se stala v posledních dnech, měsících mou závislostí. Na prosincovém koncertě jsem dostala jejich CD a od té doby se od něj skoro nemohu hnout. Přemýšlím nad recenzí tohoto debutu skvělé mladé žilinské kapely, která podle mého názoru má co nabídnout. Na bandzone profilu této skupiny naleznete stream skoro celé desky, takže kdo chce, ať zamíří tam.
dashenecka89 - dashenecka89.blog.cz


Dneska posílám vzorek jiného rytmu než doposud a to kapelu Gipsy Kings, protože takové ty jižanské melodie mě dokážou vždycky roztančit (hlavně v noci). Dovoluji si nicméně poslat "Hotel California", a tak doufám, že se nedotknu fanoušků klasické podoby tohoto kousku. Prostě mám ráda rytmy hudby od Gipsy Kings a miluju Hotel California od Eagles a tohle je pro mě takový příjemný combo. :D Navíc se tento song objevuje ve filmu The Big Lebowski (kde jsem ho vlastně původně našla), takže trojitý combo!


Tuhle písničku jsem znala, ale jak už to tak bývá, vytratila se mi z paměti. Připomněla se mi v létě v Anglii, kde ji jeden entertainer - Jim Harley hrál jako poslední písničku večera. Tak jsem za ním naklusala a v následujících týdnech jsem si ji mohla vždy v neděli poslechnout. Nejenže to je skvělá písnička, ale navíc značila i blížící se konec směny a o to jsem ji měla raději. :)
yellow - bez blogu


Tak jestli budu jediná, kdo poslal Paradise city, budu zírat. V létě 2013 jsem ji slyšela zpívat od Mira Šmajdy a hodně mě překvapilo, jak to hudebně pojal, s jakou energií i při dešti jsme si to užívali a vůbec nám ten déšť nevadil ani trochu, naopak bylo to super zpívat společně Paradise city!


Nejdřív jsem nevěděla, co mám na písmeno G poslat, protože žádnou skupinu, která by začínala na G, neposlouchám a ani písniček na tohle písmeno nemám v playlistu nijak moc. Až když jsem se dívala na svůj playlist, uvědomila jsem si, že tu mám tuhle úžasnou písničku od Zaz. Tahle zpěvačka mě zaujala hned na první poslech a vůbec nechápu, že jsem si na Gamine nevzpomněla dřív, protože ještě nedávno jsem to poslouchala pořád. Navíc ten klip - ten je úplně super!


Čechomoři už se v Abecedě objevili, ale dovolím si je poslat zase… i proto, že místní posluchačstvo asi zaujmou spíš než Brontosauři. Já sama jsem si k Čechomoru hledala cestu překvapivě dlouho. Už kdysi dávno jsem od nich slyšela Mezi horami, a písnička se mi velmi nelíbila, snad kvůli tomu "zabili, zamordovali". Velkou měrou kvůli ní jsem zanevřela na Čechomor obecně. Až na vysoké jsem je tak nějak znovu objevila a paradoxně právě přes tu písničku Mezi horami po nich začala víc pátrat, až jsem si je nakonec postupně a nenápadně, zato ale jistě oblíbila.
Karryanna - www.karryanna.cz


Hodně svých momentálně oblíbených skupin jsem objevila náhodou, ať už z tipů ostatních či při náhodném přehrávání apod. U Grizfolk šlo o náhodu největší, poprvé jsem je slyšela na koncertu Bastille, kde měli původně předskakovat To Kill a King, avšak z důvodu přesunutí koncertu hráli nakonec právě Grizfolk. A já za to jsem moc vděčná. Ne že by To Kill a King měli špatné písničky, to ne, ale dalo mi to možnost objevit kapelu, která na kontě sice zatím příliš písniček nemá, ale o to s větším nadšením si každou z nich užívám (a tiše doufám, že se jednou dostane na plnohodnotné album). Písničky od Grizfolk jsou fajn energické, chytlavé a zpívané s citem, což je tak nějak to hlavní, co mě nejvíce chytlo.


Gorillaz - On Melancholy Hill (2010)
Gorilaz je anglická virtuální kapela složená z animovaných postaviček - virtuálních členů. Pod celým projektem jsou podepsáni Damon Albarn a Jamie Hewlett. Kapela vznikla v roce 1998 a je škatulkována do elektroniky, trip hopu a hip hopu. V současné době se mluví o dalším albu, které by mělo vyjít v roce 2016. Tedy po pěti letech, kdy vyšlo The Fall. Písnička, kterou jsem pro dnešek vybral, je však z alba 2010 Plastic Beach, a jmenuje se On Melancholy Hill (jeden ze singlů). Je jedno, kdo jaký žánr poslouchá a jaké má hudební choutky, ale podle mě Gorillaz "musí" uznávat každý :D Klipy samozřejmě patří mezi špičku a není jinak ani u tohoto. Přeji příjemný poslech.....
Tento příspěvek pro vás připravil Jirka :-)


Dlouho jsem přemýšlela, kterou kapelu či muzikanta k písmenu G vybrat, a v hlavě se mi honila dost protichůdná jména - Gogol Bordello, Garbage, Jan Garbarek, Rory Gallagher, Patty Griffin, Goldfrapp... Nakonec zvítězila má stará láska k posledně jmenovanému britskému duu. Goldfrapp se skládá pouze ze dvou členů (na albech i koncertech ale hostuje celá řada dalších muzikantů) - Alison Goldfrapp (zpěv, elektronické klávesy, klavír, produkce) a Willa Gregoryho (produkce, aranže, klávesy). Tato skupina funguje od roku 1999 a má na kontě šest studiových alb, z nichž poslední Tales of Us vyšlo předloni. Jejich tvorba se pohybuje v rovině zasněného triphopu a ambientu (debut Felt Mountain (2000), Seventh Tree (2008)), synthpopu (Black Cherry (2003), Supernature (2005)), až po návrat k diskotékovým rytmům osmdesátých let (Head First (2010)). Přiznám se, že posledně jmenované album mě dost znechutilo. O to víc jsem však byla překvapena tím nejnovějším, které se náladou přibližuje vydařenému debutu a jehož podmanivá intimita si mě opět získala. Goldfrapp svými hudebními přemety občas fanoušky matou, ale o jejich schopnostech vytvářet zajímavou a emotivní hudbu není pochyb. Pokud bych vám mohla nějaké album doporučit, bude to určitě Felt Mountain a Seventh Tree, jehož představení jsem si naživo užívala na Colours of Ostrava 2008. Dnes jsem vybrala nádherně gradující Drew z poslední desky a přeji hezký poslech!
Robka

Zadání na příště:


Jak vidíte, dnes se Jirka na animaci písmene vyřádil tak, že ho možná za záplavou barev ani není vidět. Pokud ale správně ovládám abecedu, mělo by to být maskované H.:-) Očekávám tedy vaše příspěvky a těším se na další výběr!Pravidla rubriky:

  • Rubrika je otevřena všem.
  • V každém kole se můžete zúčastnit pouze s jedním příspěvkem.
  • Příspěvky došlé po termínu nemusí být zveřejněny.
  • Příspěvky, které nebudou respektovat pravidla a zadání, nebudou zveřejněny
  • Jakékoliv připomínky, nápady, rady i výtky pište na emailovou adresu

    Forum.musicum@seznam.cz

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 5. března 2015 v 9:20 | Reagovat

Ha! Přegenesisováno!

2 shariony shariony | E-mail | Web | 5. března 2015 v 9:37 | Reagovat

To je skvělý projekt, je dobře, že ho děláš :-)

3 Miloš Miloš | Web | 5. března 2015 v 10:58 | Reagovat

Je tady snad 8 písní, mezi kterými se těžko rozhodnout, ale nakonec volím Gorillaz pro výborný klip. Podmořský svět mně připomněl trikové záběry z filmů Karla Zemana.

4 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 5. března 2015 v 12:22 | Reagovat

Tak původně jsem to chtěla dát Gorillaz, pak zas Sheppard, což je pro mě novinka, ale nakonec hlasuju pro ZAZ, protože mi udělala dneska tak nějak radost.  :)
A Háčko se Jirkovi povedlo. :D

5 Sugr Sugr | E-mail | Web | 5. března 2015 v 18:20 | Reagovat

Děkuji Robko za uveřejnění mé oblíbené!:-)

6 dashenecka89 dashenecka89 | Web | 5. března 2015 v 18:55 | Reagovat

Dnešní díl je plný neznámých věcí, tedy alespoň pro mě, ale jsem ráda, že aspoň někdo si vzpomněl na GnR :). A taky by mě zajímalo, co přesně bylo myšleno tou křížovkou, miluju je v jakékoliv podobě :)

7 Robka Robka | E-mail | Web | 5. března 2015 v 19:04 | Reagovat

[2]: Můžeš se klidně zapojit, pokud bys měla na příslušné písmeno nějakou oblíbenou skladbu či umělce.:-)

[4]: Díky za Jirku. A Zaz dělá vždycky radost, je to pozitivní osůbka.:-)

[5]: Pokud pošleš příspěvek, je samozřejmé, že bude uveřejněn.:-)

[6]: Křížovka by byla spíš doplňovačka s legendou z oblasti hudby, abychom to měli stylové (něco jako dělala Rory v jednom z dílů Fora Musica), a kdo by vyluštil tajenku, tomu bych pak poslala speciální "obrázek" za účast.:-)

8 yellow yellow | 5. března 2015 v 21:04 | Reagovat

Celou dobu jsem se snažila vzpomenout, co jsem měla od začátku naplánované pro G. No a samozřejmě jsem si vzpomněla ihned po odeslání příspěvku - chtěla jsem poslat Goo Goo Dolls. Tak snad se mi je ještě podaří někam nacpat.
Už se těším, až si budu mít čas všechny příspěvky poslechnout.

9 Tea Tea | E-mail | Web | 6. března 2015 v 0:05 | Reagovat

[8]: Goo Goo Dolls se chystám poslat taky, hned jak bude písmenko ,,I" :) Taky jsem na ně teď zapomněla trochu, ale to bylo tím, že jsem hned věděla, koho místo Goo pošlu :)

10 Kiwi Zelená Kiwi Zelená | Web | 6. března 2015 v 7:15 | Reagovat

Já Green day chtěla poslat, ale říkala jsem si, že to určitě napadlo spoustu lidí, že zkusím přijít na něco míň "mainstream". Nevyšlo to... :D

Tak aspoň dodatečně, podle mě jedna z nejlepších jejich- Green Day: "Boulevard Of Broken Dreams" https://www.youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c

11 christiiinka christiiinka | Web | 6. března 2015 v 23:49 | Reagovat

Já taky chtěla poslat Green Day :D ale říkala jsem si, že jsem je posílala na čísla, tak je to blbý. Jedna z jejich úplně prvních pecek, Basket case https://www.youtube.com/watch?v=NUTGr5t3MoY :-)

12 Robka Robka | E-mail | Web | 7. března 2015 v 11:57 | Reagovat

[10]: Tak škoda, no.:-) Tedy ne že bych byla nějaký fanoušek Green Day, jen mě jejich absence trochu zarazila. Za dodatečnou skladbu díky.

[11]: Dík i tobě. Tuhle jsem zrovna dávala do jednoho z dílů nejlepších skladeb devadesátých let. Rok 1994 to byl.

13 Robka Robka | E-mail | Web | 7. března 2015 v 12:05 | Reagovat

A ještě abych se vyjádřila k tomu, které skladby mě tentokrát zaujaly - vede Hotel California od Gypsy Kings. Ta mě naprosto dostala, je svěží, energická a ty španělské rytmy mi k ní prostě sednou. A protože mám ráda art rock, zaujala mě i The Lamb Lies Down on Broadway. Klasika, co neomrzí. Ještě bych jmenovala Zaz a pro mě neznámé Grizfolk, kteří nezní vůbec marně.

14 yellow yellow | 7. března 2015 v 14:57 | Reagovat

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych si všechny příspěvky poslechla. Opět se sešlo docela dost písniček, které mě zaujaly. Ať to byli třeba Gipsy Kings, od kterých miluji Hotel California a Baila Me nebo skvělí Urge Overkill. Ale tentokrát mě asi nejvíce oslovili Grizfolk, o kterých jsem do této doby neměla ani tušení. Takže můj hlas jde k nim, jméno skupiny poznamenáno a někdy si od nich zkusím dohledat něco dalšího.

15 Weiler Weiler | Web | 7. března 2015 v 15:13 | Reagovat

Jirko, to by ses divil. A já bych si to třeba myslel taky, že Gorillaz budou mít něco pro každýho. Ale já ti mám kámoše, kterej poslouchá zásadně jen tu nejoposlouchanější hudbu a zrovna Gorillaz ze srdce nesnáší.
...občas těm lidem nerozumim :D

16 Jirka Jirka | 11. března 2015 v 16:20 | Reagovat

[15]: Tak to jsme dva :D Ale s odporem ke Gorillaz jsem se ještě nesetkal, zajímavé :D

17 INSTAGRAMMa INSTAGRAMMa | E-mail | Web | 27. ledna 2019 v 9:01 | Reagovat

Улучшение SMM Инстаграм - мощный маркетинговый инструмент для социальных сетей сообществ Инстаграм . Первенство сделала личный опыт. В нашу группу вывода бизнесов Вывод входят 1500 малых и средних предприятий бижутерии, а также крупные предприятия интернет-магазинов сообществ  и торговых центров в аэропорту. Продвижение социальной силок, конкуренты и целевая аудитория раскрутки. Мы тесно сотрудничаем с нашими клиентами для всех уровнях страниц Инстаграм массфолловинга и взаимных подписок, которые встречаются лично, понимают сообщество изнутри, тестируют продукты. Основываясь на информации, мы подчеркиваем конкурентное превосходство этого бренда, а также цели и задачи рекламной кампании сообществ  . После анализа и определения наших целей улучшения мы изложили подробный схема их описания в социальных сетях Instagram бизнесов магазины товаров .
<a href=https://prodvizhenie-caitov-moskva.ru/instagram>раскрутим Instagram Москва</a>  
Мы находим наиболее перспективное место: Продвижение Вконтакте, Гимназия, Facebook, Instagram. Произведение бюджетов и ключевых показателей эффективности страниц путешественники  . Мы подготовим пространный контент о стратегии массфолловинга и масслайкинга Instagram на основе целевой аудитории и позиционирования раскрутки бренда и страниц . Для улучшения стиля SMM мы используем белый мужских товаров  - мы используем токмо страницы с реальными людьми сообществ лайков и взаимных подписок. Выберите Вывод  инструмент ради каждой задачи: создайте и развивайте PR-сообщество Инстаграм, ставьте цели и переносите их для организацию конкурсов для разработки собственных проектов и сотрудничества со старшим бизнесов  общественным мнением. Улучшение SMM Мы любим и готовы обсуждать любое полоса: около обсуждении черновика сессии, конференции alias офиса. Мы стремимся объяснить природу силок социального маркетинга с нуля и обмениваться чипами. Раскрутка стилисты мы зараз заметили предыдущие и качественные показатели выполнения договора в течение трех месяцев сообществ  Instagram. Совершенно прозрачно: вы знаете, сколько ожидается от нашего бизнеса и якобы его оценить аккаунтов массфолловинга и взаимных подписок.
КЛИКАЙ   https://prodvizhenie-caitov-moskva.ru/instagram  - Продвижение сообществ в Instagram

18 INSTAGRAMMa INSTAGRAMMa | E-mail | Web | 17. března 2019 v 18:44 | Reagovat

Instagram SMM клиенты  предлагает горы преимуществ и решает следующие проблемы Instagram страниц . Дизайн и настройка изображения. Управление репутацией бренда и продвижении Инстаграм . Образование необходимых требований также возможно в соответствии с требованиями Инстаграм аккаунтов . Отзывы Инстаграм целевой группы Социальные силок с миллионами зрителей лайков продвижении  в сутки являются идеальным местом чтобы привлечения новых клиентов раскрутки . Наши специалисты знают раскрутки , как сделать эту работу более эффективно. Серия мероприятий, в которых социальные сети используются в качестве ресурса чтобы улучшения деятельности веб-сайта аудитория и решения конкретных проблем бизнеса. С помощью рекламы в социальных сетях (smm) вы можете выбрать свою аудиторию, для влиять на них и встречать наиболее счастливый канал связи. Мы нашли сноровка обойти ограничения ВКонтакте и Instagram, и днесь мы можем исполнять неограниченное количество приглашений Instagram и улучшения  вашей целевой аудитории! Вы будете единственно заинтересованы и постоянные клиенты. Круг решает присоединиться подписчиков к продвижении  своему сообществу либо нет клиенты.
<a href=https://instaspb.ru>инстаграм продвижение Санкт-Петербург</a>  
Те, который, непременно, заинтересованы в часть, воеже проявить барыш к их сообществу вывода  Инстаграм, приходят с приглашением. Однако гости являются активными пользователями. Привлекая определенное число участников сообразно количеству отправленных приглашений, многие останутся лайков. Причинность изза вашу талантливость понимать свою группу. Мы создаем полный ответ о часть, если и когда люди прибывают. Жрать связь с людьми и временем. Бытие группы в популярных социальных сетях Instagram ныне - это не просто дань моде иначе другим быстро развивающимся тенденциям продвижении Instagram . Это надежный приспособление для привлечения и привлечения клиентов. Коли у компании закусить группа социальных сетей подписчиков, это поможет улучшить имидж компании клиенты. Он нынешний и обнаженный, сколько повышает кредит клиентов вывода Инстаграм.
заходите  https://instaspb.ru  - Продвижение сообществ в Instagram

19 Grwap Grwap | E-mail | Web | 25. března 2019 v 9:01 | Reagovat
20 RASKRUTKAPl RASKRUTKAPl | E-mail | Web | 29. dubna 2019 v 12:23 | Reagovat

Покупатель и интернет-маркетинг - это путь порталов увеличить сумма клиентов в вашем бизнесе. Следовательно каждый число некоторый компании продают фотографии, товары, услуги и презентации на своих сайтах интернет магазинов. В дополнении к разумным ценам для создание веб-сайт, мы можем получить множество решений в зависимости через размера компании некоммерческих сайтов. Вы можете указать чаемый веб-хостинг, что вы выбираете, ваше имя в Интернете проекту. Мы рекомендуем вам для изображений получить доступ к онлайн-сервису порталу. Здесь вы можете создать красочную диаграмму дизайна порталу, выбрав систему, которую вы можете сделать за короткое эра, заполнив поиск сообразно вашему сайту и выбрав одно из ваших требований некоммерческих сайтов
<a href=https://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru>продвижение сайтов</a>  
Покупатель - подумайте относительный этом и покажите, наравне работают ваши бизнес-инструменты и подобно они работают эффективно. Мы предлагаем вам красивую, практичную и эффективную работу. Разработка веб-сайтов сайту, включая интернет-компании порталу в области интернет-технологий, компьютерные программы, изделие баз данных, веб-сайт компании, интернет-магазин, интеграция с одним магазину предприятием для покупателя. Сколько стоит сайт? Цена сайта зависит от сложной и сложной работы на технической основе и договора для действие сайта. Это также объясняет больше о веб-дизайне некоммерческих сайтов, всех аспектах разработки веб-сайта интернет магазинов и информации, необходимой чтобы поддержки сайта в будущем посетитель изображений. Мы предлагаем разумные цены для развития туризма магазину. В результате нашей работы интернет магазинов вы найдете интересные, эффективные и действенные сайты, которые демонстрируют ваш успех проекту у заказчик некоммерческих сайтов
тут https://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru - создание  бизнеса цена

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama