Soutěž o vstupenku na koncert

4. dubna 2017 v 9:52 | Robka |  Pro zajímavost
Milí blogující i neblogující přátelé! Pokud jste z Prahy a okolí ( případně jste ochotni do Prahy v pondělí 10. dubna dojet) mám pro vás nabídku, která (jak doufám) se už nebude opakovat. Už v prosinci jsem si koupila vstupenku na koncert Master Musicians of Jajouka led by Bachir Attar, ale bohužel ze zdravotních důvodů (mám nemocenskou) se nemůžu zúčastnit. Proto jsem si řekla, že bych mohla dát šanci někomu z vás, aby si pondělní večer užil místo mě.O co se jedná:Maročtí pištci z legendární vesničky Jajouka, kteří ohromili Briana Jonese, Patti Smith i Ornete Colemana, přijedou do České republiky, aby zde předvedli mystickou show, jež dokáže měnit stávající žebříčky hodnot. Spisovatel William S. Burroughs charakterizoval jejich hudbu jako čtyři tisíce let starý rock'n'roll a měl nezvratitelnou pravdu. Hudební historik Robert Palmer se zde vypravil v roce 1971 napsat reportáž do hudebního magazínu Rolling Stone. Zbořil tak zažitou představu, že prehistorie hudby je spjata pouze s Missippskou Deltou - mnohem víc ho fascinovala pohanská tradice, která se v Jajouce předává z generace na generaci už po tisíce let. Hudebníci vystoupí v 19:30 v klubu Akropolis, plánovaný konec koncertu je podle informací na Facebooku v 22:00. Počítejte s tím, že mohou začít později ( vlastní zkušenost z Akropole).


Jak získat vstupenku:

Samozřejmě to nebude jen tak. Chtěla bych po vás, abyste zde na tomto blogu našli článek, který jsem téměř před pěti lety hudbě z Jajouky věnovala a napsali mi pod něj komentář, v němž mi sdělíte, proč byste na koncert chtěli jít (nezapomeňte přitom uvést svou emailovou adresu, abych na ni jednomu z vás mohla poslat odkaz ke stáhnutí vstupenky). No a do třetice - což už je podmínka, jejíž splnění je na vašem svědomí a vědomí - byla bych moc ráda, kdyby mi pak výherce poslal fotku z akce a kdyby se mu chtělo ( náhodou) a přidal k tomu pár řádek o tom, jak se mu to líbilo, byla bych úplně nejšťastnější. Ani netušíte, jak moc mě mrzí, že nemůžu jet - těším se už přes tři měsíce a obávám se, že tato šance se už nebude opakovat.Do kdy bude soutěž trvat:

Abyste měli dost času, dávám termín ukončení soutěže na sobotu 8. 4. do 20:00 hodin. Poté z komentářů vylosuji jednoho z vás, který půjde na koncert marocké hudby. Vstupenku - jak už jsem psala výše - pak pošlu dotyčnému do emailu.
Tak jsem zvědavá na účast!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Pokud se ti článek líbil, klikni:-)

tady

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama